Lee en español

Lee en español, czyli Czytaj po hiszpańsku, to publikacja wspomagająca samodzielną naukę języka hiszpańskiego. Dzięki książce nie tylko poznasz nowe słowa i struktury gramatyczne, ale także przypomnisz sobie to, czego już się uczyłeś, utrwalisz swoją wiedzę oraz dowiesz się wielu ciekawostek związanych z kulturą hiszpańską i latynoamerykańską. Publikacja stanowi również nieocenioną pomoc dydaktyczną dla nauczycieli języka, którzy z powodzeniem mogą ją wykorzystywać podczas pracy na zajęciach.

Książka składa się z 16 rozdziałów tematycznych, dostosowanych do poziomów A1-A2. W każdym rozdziale zawarta jest historia związana z życiem codziennym. Poruszane tematy to, między innymi: rodzina, miasto, jedzenie, restauracja, zakupy, praca, szkoła, zdrowie, codzienna rutyna, ubrania, przeszłość, czas wolny, uroczystość rodzinna. Dodatkiem do tekstów głównych są słowniki do samodzielnego uzupełnienia (zamieszczone przed daną historią) oraz ćwiczenia do wykonania po lekturze. Dostępny jest również słownik wirtualny zlokalizowany na stronie internetowej Quizlet.com. Poziom trudności tekstów wzrasta z każdym rozdziałem, a akcja opisanych historii rozgrywa się w Hiszpanii i Hispanoameryce.

Czytaj po hiszpańsku! Poczuj niezwykłą atmosferę krajów hiszpańskojęzycznych i doskonal swoje umiejętności językowe!

Pobierz przykładowy rozdział PDF:

https://drive.google.com/file/d/1Bs4nOfKH37yRnU0BNF4hA-4t96JnhMTS/view?usp=sharing

Wszystkich entuzjastów języka hiszpańskiego zapraszamy do naszego sklepu na Allegro https://allegro.pl/uzytkownik/spanishstudio